Ikona

Świadczymy usługi dla klientów biznesowych oraz indywidualnych

Ikona

Działamy na terenie całej Polski

Ikona

Współpracujemy ze specjalistami oraz naukowcami

Ikona

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi prawnej

Ikona

W labiryncie przepisów dostrzegamy człowieka

O kancelarii

Kancelarię Orzeł Ciszowski Adwokaci tworzy dwóch partnerów – adwokat Joanna Orzeł i adwokat Adrian Ciszowski. Zaplecze Kancelarii stanowią także współpracujący adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy majątkowymi, geodeci oraz biegli rewidenci, co pozwala na dostosowanie właściwości zespołu do potrzeb realizowanego aktualnie projektu. Współpracujemy także ze specjalistami i naukowcami, którzy dzielą się z nami swoją pogłębioną wiedzą, nie tylko prawniczą, w zakresie powstałych na tle danej sprawy zagadnień. Dzięki temu nasz Klient może liczyć na kompleksowe i wieloaspektowe podejście do Jego sprawy.

 

 

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych, a także biznesowych. Posiadamy doświadczenie w obsłudze spółek Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 

Zasięgiem działalności Kancelaria obejmuje obszar całej Polski.

 


Oferta

Oferujemy profesjonalne wsparcie prawne dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Każdy Klient  jest dla nas ważny. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę branży oraz sytuację faktyczną i prawną danej sprawy. Przedstawiamy naszym Klientom optymalne i najbezpieczniejsze rozwiązania.