Kancelaria na pierwszym miejscu zawsze stawia interes Klienta. Wraz z zapleczem współpracujących prawników i specjalistów szukamy dla Państwa najlepszych rozwiązań. W każdej sprawie przedstawiamy wszelkie możliwe warianty postępowania, ukazujemy możliwe korzyści ale i zagrożenia wynikające z poszczególnych rozwiązań, a także przedstawiamy ostateczną rekomendację. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi prawnej z wykorzystaniem najlepszych metod działania.


O kancelarii

Kancelarię Orzeł Ciszowski Adwokaci tworzy dwóch partnerów – adwokat Joanna Orzeł i adwokat Adrian Ciszowski. Zaplecze Kancelarii stanowią także współpracujący adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy majątkowymi, geodeci oraz biegli rewidenci, co pozwala na dostosowanie właściwości zespołu do potrzeb realizowanego aktualnie projektu. Współpracujemy także ze specjalistami i naukowcami, którzy dzielą się z nami swoją pogłębioną wiedzą, nie tylko prawniczą, w zakresie powstałych na tle danej sprawy zagadnień. Dzięki temu nasz Klient może liczyć na kompleksowe i wieloaspektowe podejście do Jego sprawy.

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych, a także biznesowych. Posiadamy doświadczenie w obsłudze spółek Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 

Zasięgiem działalności Kancelaria obejmuje obszar całej Polski.


Oferta

  • Zapewniamy pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianych aspektów prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego, a także w zakresie prawa karnego, administracyjnego i prawa pracy.
  • Oferujemy pomoc w sprawach o zapłatę, w tym w szczególności z zakresie: windykacji roszczeń, odszkodowań z umowy ubezpieczenia, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, zapłaty kary umownej, naruszenia dóbr osobistych.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw, których przedmiot stanowią roboty budowlane.
  • Kancelaria zapewnia także pomoc prawną w sprawach związanych z upadłością konsumencką, oferuje obsługę w zakresie likwidacji i upadłości przedsiębiorstw, służy wsparciem w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego.
  • Specjalizujemy się w sprawach korporacyjnych spółek, prawie umów gospodarczych (krajowych i międzynarodowych). Doradzamy w zakresie zakładania i likwidacji spółek prawa handlowego. Organizujemy w całości proces tworzenia spółki.
  • Prowadzimy mediacje, świadczymy pomoc w rozwiązywaniu konfliktów i to zarówno w sferze sporów gospodarczych, jak i cywilnych oraz rodzinnych, pomagamy naszym Klientom w określeniu wzajemnych interesów, a w konsekwencji wypracowaniu wzajemnie akceptowanego konsensusu.
  • Zapewniamy kompleksową reprezentację przed sądami i organami, doradztwo w postaci porad prawnych, sporządzamy opinie prawne.
  • Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu zagadnień prawa gospodarczego i prawa pracy.